RymaStop Dr.Weiss: Sprej na ucpaný nos

5. červen 2014     komentáře (0)  626 objevných slov

I v letním období, kdy venku panují vedra, vás může zastihnout nachlazení či rýma. Jedním z příznaků těchto onemocnění je ucpaný nos.

Zdroj: prozdravi.czZdroj: prozdravi.cz

I v letním období, kdy venku panují vedra, vás může zastihnout nachlazení či rýma. Jedním z příznaků těchto onemocnění je ucpaný nos.

Ve chvíli, kdy se tento problém objeví, zhoršuje se dýchání. Pokud problém s ucpaným nosem vůbec neřešíte, může to být velmi obtěžující a zdlouhavá záležitost, která vás potrápí klidně i celý týden. Abyste si zajistili rychlou úlevu, využijte účinný bylinný přípravek RymaStop Dr.Weiss, který je ve formě spreje. Kromě něj vyzkoušejte i další způsoby, jak na ucpaný nos.

Složení RymaStop Dr.Weiss

Nosní spray RymaStop Dr. Weiss je založen na čistě přírodní bázi, obsahuje totiž účinné látky a výtažky z několika bylinek.

Bylinky, které obsahuje:

  • Měsíček lékařský
  • Světlík lékařský
  • Blahovičník kulatoplodý
  • Jitrocel kopinatý
  • Řebříček obecný
  • Violka vonná
  • Lípa srdčitá
  • Bez černý

Jak RymaStop pomáhá?

Nosní spray RymaStop užívejte při obtížích s ucpaným nosem, který doprovází problémy s dýchacími potížemi, nachlazením či chřipkou.

Přípravek díky svému složení pomáhá snížit tvorbu hlenů, díky čemuž se nos méně ucpává. Nosní sliznice je stahována, čím sekrece hlenů snižuje.

Kromě toho má i preventivní protizánětlivé účinky a přispívá k rychlé regeneraci nosní sliznice. Ta je výtažky z bylinek přirozeně zvláčněna a hydratována, což vede k jejímu rychlému zklidnění.

Jak spray používat?

Lahvička přípravku má na vrcholu malou pumpičku. Tu stačí jednoduše stlačit a kapky se uvolní do nosu. Spray aplikujte tak, že lehce zakloníte hlavu a do každé nosní dírky si vstříknete zhruba dvě dávky stlačením pumpičky.

Jak dlouho léčba potrvá?

K uvolnění ucpaného nosu by mělo dojít prakticky okamžitě. Záleží však na síle nachlazení.

Jaké budou náklady?

RymaStop Dr.Weiss pořídíte v 30 ml balení za 108 Kč. Toto balení rozhodně nespotřebujete naráz, vydrží vám i pro případné pozdější obtíže.

Autor Roman Beneš

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+Hodnocení

2.83 hvězdiček / Hodnoceno: 6x


Přidat komentář (0)

Reklama

Čtěte také...

15 triků, jak na ucpaný nos

15 triků, jak na ucpaný nos

Ucpaný nos vás může potrápit i ve chvíli, kdy zrovna nejste nachlazeni, nemáte rýmu. Dýchací cesty se ucpou a samotné dýchání skrz nos je pak problematické. Pokud zrovna nechcete hned běhat do lékárny pro přípravek, máte spoustu možností, jak nosní dírky uvolnit tak, abyste …


Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!