verze pro tisk

Effective Star Basic: Účinný přípravek proti zápachu z úst

23. květen 2014

Zápach z úst jistě občas trápí každého z vás. Může být způsoben mnoha faktory, od požití některých druhů jídel až po zdravotní problémy. Obtěžuje nejen vás samotné, ale zejména lidi ve vašem okolí. V případě, že se chcete tomuto problému vyhnout, doporučuji vyzkoušet účinný preparát, který pach z úst dokáže efektivně odstranit. Jedná se o produkt Effective Star Basic.

Reklama
Zdroj: prozdravi.czZdroj: prozdravi.cz

 

 

V jednom z předchozích článků jsem popsal, jak odstranit zápach z úst různými způsoby. Kromě klasických řešení, jakými jsou především správná ústní hygiena v podobě pravidelného čištění zubů, používání dentálních nití či třeba omezení ostrých a aromatických jídel, existuje i moderní řešení. A to představuje právě přípravek Effective Star Basic.

Popis produktu

Effective Star Basic je přípravkem, který slouží především k odstraňování zápachu z úst. Dále jej však lze použít i například v případě, že si způsobíte nějaké drobné poranění, případně vás štípne hmyz. Kromě toho obsahuje i účinné látky, jež pomáhají snížit potivost. To oceníte zejména v letních vedrech, kdy je zvýšené pocení vlivem vysokých teplot na pořadu dne.

Přípravek slouží jako dezinfekce. Jeho složení způsobuje, že jsou v ústní dutině efektivně ničeny veškeré bakterie, které způsobují onen nepříjemný zápach dechu.

Effective Star Basic lze srovnat s klasickou ústní vodou. Je ovšem mnohem účinnější. Po jeho užití bude váš dech svěží, a to velmi dlouhou dobu. Lze jej přitom bez problémů užívat i několikrát denně, ideálně vždy po jídle.

Účinná složka

Přípravek je účinný proti zápachu z úst především z toho důvodu, že obsahuje likvidátor pachů – antium dioxid. Na povrchu zubů a dásní se utvoří neviditelný film, která zabraňuje tvorbě a usazování bakterií, jež způsobují zápach.

Kdy Effective Star Basic pomáhá

  • Osvěžuje dech
  • Snižuje potivost
  • Vyčišťuje drobná poranění
  • Snižuje bolesti v ústní dutině a krku
  • Snižuje riziko vzniku oparů
  • Působí jako pleťová voda

Jak přípravek používat?

Effective Star Basic používejte pokaždé, co si vyčistíte zuby. Lze jej aplikovat během celého dne. Doporučuje se ovšem po jeho aplikaci nejíst a nepít alespoň 10 minut, aby jeho účinky byly maximální.

Jaké budou náklady?

Přípravek Effective Star Basic proti zápachu z úst i dalším jevům pořídíte za cenu 350 Kč. Jde o balení o objemu 500 ml, které vám vydrží několik týdnů.

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Alta

neděle, 9. duben 2017
10:16

Quality content is the important to attract the
visitors to pay a quick visit the site, that\'s what this web site is providing.


posted by: Alta [Odpovědět]

Čtěte také...

Jak a kdy provádět očkování proti tetanu?

Jak a kdy provádět očkování proti tetanu?

V poslední době se vedou hojné diskuze na téma, zda má být očkování povinné, nebo to nechat zcela na vůli rodičů. Ať už patříte do skupiny příznivců povinného očkování, nebo jste spíše zastánci druhé varianty, měli byste vědět, že jedním z důležitých očkování, které je veskrze užitečné, je to proti …

7 tipů na zácpu: Babské rady a jídla proti zácpě

7 tipů na zácpu: Babské rady a jídla proti zácpě

O tom, jak odborně a pomocí medikamentů léčit zácpu, jste se dozvěděli již v jednom z předchozích článků. Víte ale, že na zácpu existuje i celá řada babských rad?


Jak se vyvarovat klíšťové encefalitidě? Očkování proti klíšťovce

Jak se vyvarovat klíšťové encefalitidě? Očkování proti klíšťovce

Klíšťová encefalitida je velmi závažným infekčním onemocnění mozku a mozkových blan. Je způsobena kousnutím klíštěte, respektive virem, který se tímto způsobem dostane do vašeho organismu. Před klíšťovou encefalitidou je třeba se mít na pozoru.

Vitamíny proti padání vlasů

Vitamíny proti padání vlasů

Padání vlasů je problémem, který se týká stále většího procenta naší populace. Postihuje především muže, nicméně problémy s padajícími vlasy má také významné množství žen. Existuje několik faktorů, které tento jev způsobují. Nejčastější příčinou bývá nedostatek vitamínů. Jaké vitamíny byste tedy měl…