Trápí vás únava a jste bez energie? Životní sílu navrátí doplněk stravy Revitae

13. leden 2014     komentáře (0)  924 objevných slov

V zimních měsících trpí mnoho lidí zvýšenou únavou. Přes den jsou ospalí, v noci naopak nemohou zamhouřit oči. Je to částečně způsobeno samotným zimním časem, vliv však má také nedostatečná strava. Právě v zimě je potřeba si dát pozor na zvýšený přísun vitamínů a dalších látek, které pomáhají organismu udržet jeho vitalitu. Energii a sílu vám ale pomohou navrátit také nejrůznější doplňky stravy. Příkladem je bioinformační doplněk stravy Revitae.

Trápí vás únava a jste bez energie? Životní sílu navrátí doplněk stravy RevitaeTrápí vás únava a jste bez energie? Životní sílu navrátí doplněk stravy Revitae

V zimních měsících trpí mnoho lidí zvýšenou únavou. Přes den jsou ospalí, v noci naopak nemohou zamhouřit oči. Je to částečně způsobeno samotným zimním časem, vliv však má také nedostatečná strava.

Právě v zimě je potřeba si dát pozor na zvýšený přísun vitamínů a dalších látek, které pomáhají organismu udržet jeho vitalitu. Energii a sílu vám ale pomohou navrátit také nejrůznější doplňky stravy. Příkladem je bioinformační doplněk stravy Revitae.

Revitae – prostředek k navrácení energie

Produkt Revitae, jak už i z názvu vyplývá, je určen k doplnění a navrácení životní síly a energie. Produkt je volně dostupný ve specializovaných obchodech, které se zaměřují právě na doplňky stravy. Je nabízen ve formě kapslí, které se užívají po jídle. Denně stačí dvě až tři tabletky a síla se vám brzy navrátí.

Účinky Revitae

Doplněk stravy Revitae má velmi pozitivní účinky. Působí zejména k odbourání tělesné i psychické únavy. Pomáhá odstraňovat stres a napětí, které jsou průvodními jevy únavy. Zejména v zimním období je jeho efekt jednoznačně pozitivní.

Revitae má schopnost působit příznivě také na celý nervový systém člověka. Ne náhodou se mu také říká bioinformační doplněk stravy, neboť má schopnost harmonizovat nervový systém organismus. Při jeho pravidelném užívání se zvyšuje schopnost koncentrace, odpadá psychická zátěž.

Projev spalniček v krkuRevitace proti únavě
Zdroj: prozdravi.cz

V neposlední řadě působí Revitae díky svému složení pozitivně i na cévní systém. Pomáhá tak upravovat i krevní tlak a vlastnosti krve. I to posléze přispívá k tomu, že se vám navrátí životní síla a vitalita.

Revitae je vhodným doplňkem stravy ve chvíli, kdy se chcete zbavit únavy a stresu, potřebujete se plně soustředit na svoji práci, studium, musíte čelit zvýšené psychické zátěži.

Složení Revitae

Doplněk stravy Revitae obsahuje výtažky z několika léčivých bylin a produktů. Jedná se zejména o tyto:

  • Měsíček lékařský – pomáhá zlepšovat trávení a působí protizánětlivě.
  • Kustovnice čínská – vynikající antioxidant, který slouží k posílení imunitního systému vašeho organismu.
  • Rakytník řešetlákový – díky významnému množství vitamínů posiluje celkovou imunitu organismu. Zároveň přispívá i ke zdraví pokožky.
  • Ženšen pravý – napomáhá k lepšímu trávení a přispívá k opětovnému nabytí životní energie
  • Chlorella – zelená potravina, která stimuluje lidský organismus a má také protizánětlivé účinky.

Kromě výše uvedených výtažků obsahuje Revitae i mnoho vitamínů. Jsou jimi kupříkladu:

  • Vitamín C – jeden z nejdůležitějších vitamínů, které lidský organismu potřebuje k přirozené vitalitě. Má antioxidační schopnosti.
  • Vitamín B6 – přispívá ke správné funkci nervového systému
  • Vitamín B12 – působí kladně na nervovou soustavu. Stimuluje paměť, přispívá ale i ke zlepšení funkce cév a srdce.

Správné užívání Revitae

Doplněk stravy Revitae je určený pro jedince, kteří chtějí odstranit únavu a ospalost, navrátit životní energii. Doporučená dávka je 2 – 3 tablety denně, a to po dobu asi tří týdnů. Poté byste jej na zhruba jeden týden měli vysadit. Celé balení o 90 kapslích vám vydrží asi na 1,5 měsíce.

Revitae byste měli používat po jídle. Ideální tak je, pokud si jej dopřejete po snídani, obědě a večeři. Důležité je zmínit, že se jedná o doplněk stravy, není jím tedy možné nahradit běžnou stravu.

Jaké budou náklady?

Doplněk stravy Energy Revitae vás vyjde na 537 Kč. Jedno balení přitom obsahuje 90 kapslí, vydrží tak po dobu cca 1 – 1,5 měsíce.

Při použití 3 table denně vás Revitae bude denně stát 18 Kč. To jistě není nijak závratná investice do vašeho zdraví vzhledem k tomu, jak účinně Revitae dokáže pomáhat odstranit únavu a stav, kdy se cítíte bez energie.

Autor Roman Beneš

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář (0)

Reklama

Čtěte také...

Jak léčit třepení nehtů?

Jak léčit třepení nehtů?

K viditelným vadám na kráse, které trápí zejména ženy, patří třepení nehtů. Dá se rozpoznat už letmým pohledem. Pokud vás třepení nehtů také trápí, čtěte dále. Dozvíte se, jak se mu dá zabránit a jak vlastně o nehty pečovat, abyste problému předešli.

Vitamíny proti padání vlasů

Vitamíny proti padání vlasů

Padání vlasů je problémem, který se týká stále většího procenta naší populace. Postihuje především muže, nicméně problémy s padajícími vlasy má také významné množství žen. Existuje několik faktorů, které tento jev způsobují. Nejčastější příčinou bývá nedost…


Jak léčit deprese: 10 rad, jak přemoci depresivní stavy

Jak léčit deprese: 10 rad, jak přemoci depresivní stavy

Trvale špatná nálady, pocity stísněnosti, kterých se nemůžete bavit, těmito stavy během života trpí každý z nás. Může se jednat pouze o chvilkovou záležitost, která je vyvolána například úmrtím někoho blízkého, případně jiné náhlé obtížné situace. V takovémto p…

Jak léčit závislost na internetu? Příznaky a prevence

Jak léčit závislost na internetu? Příznaky a prevence

Surfování na internetu dnes už nedílně patří k našemu životu, někteří z nás jej dokonce používají nejen ve volných chvílích, ale také v zaměstnání. Pokud na něm ale trávíte příliš mnoho času, můžete se stát závislými. Jaké jsou příznaky závislosti na internetu …Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!