Konopná mast na hemeroidy

22. srpen 2014     komentáře (0)  845 objevných slov

Snad každého z vás již někdy trápily hemeroidy. Na toto onemocnění, které sice ze zdravotního hlediska obvykle není nijak závažné, ale dokáže být velice nepříjemné, působí až překvapivě dobře konopná mast. Jaké je její složení a jak působí? Odpovědi se dozvíte v dnešním článku.

Zdroj: prozdravi.czZdroj: prozdravi.cz

Snad každého z vás již někdy trápily hemeroidy. Na toto onemocnění, které sice ze zdravotního hlediska obvykle není nijak závažné, ale dokáže být velice nepříjemné, působí až překvapivě dobře konopná mast. Jaké je její složení a jak působí? Odpovědi se dozvíte v dnešním článku.

Co jsou hemeroidy?

V jednom z předchozích článků jsme si pověděli, jak léčit hemeroidy. Jde o onemocnění, kdy v oblasti konečníku dochází ke zduření žil. Může jej doprovázet silná bolest či dokonce krvácení. Nepříjemné je to zejména ve chvílích, kdy sedíte, případně se pohybujete.

Pokud se u vás toto onemocnění vyskytuje zřídkakdy, pak není zapotřebí jej příliš řešit. Často hemeroidy po několika dnech sami zmizí. V případě, že vás však trápí častěji, je už na místě využití léčebných procedur. Na hemeroidy existují léky. Klasická léčba obvykle spočívá v aplikaci čípků, krémů a mastí. Jednou z možností je právě využití konopné masti na hemeroidy.

Delibutus konopná mast na hemeroidy

Účinným pomocníkem v boji s hemeroidy je Delibutus konopná mast. Ta slouží nejen k rychlejšímu odeznění nemoci, tedy k tomu, že se žilní pletence v oblasti konečníku uvolní, ale má také příjemně chladivé účinky. Díky tomu vás prakticky okamžitě přejde jeden z hlavních znaků – bolest.

Možná se ptáte, zda je tato mast vůbec legální, kdy obsahuje výtažky z konopí. Pak vězte, že jde o produkt, který je schválený a lze jej běžně pořídit v tuzemských lékárnách a internetových obchodech.

Delibutus konopná mast na hemeroidy má hojivé účinky. Výrazným rysem je také to, že působí jako antiseptikum. Mast je vyrobena na přírodní bázi. Vzhledem k tomu, že neobsahuje žádné chemické látky, které by mohly u některých jedinců způsobovat podráždění, je vhodná prakticky pro každého z vás.

Složení konopné masti

Konopná mast na hemeroidy se skládá z několik látek a výtažků z rostlin. Kromě konopí setého je v ní obsaženo také bambucké máslo, kaštan koňský (používá se i pro koňskou mast), dub letí a včelí vosk, který spolu s olejem dodává masti příslušnou strukturu.

Bambucké máslo, které je jednou ze složek masti, je významným zdrojem vitamínů A, E a F. Působí tak příznivě na hojení ran, ale používá se také do přípravků, s nimiž se ošetřují spáleniny. Do masti na hemeroidy je bambucké máslo přidáváno mimo jiné i z toho důvodu, že zvyšuje odolnost kůže a působí proti infekcím.

Postup použití konopné masti

Používání Delibutus konopné masti na hemeroidy je velmi jednoduché. Tubu, v níž se mast nachází, otevřete a naneste na postižené místo v oblasti konečníku. Jemně ji vetřete na hemeroidy a nechte působit. Mast je vhodné používat po dobu několika dní, aplikujte ji zhruba 2x – 3x denně.

Jaké budou náklady?

Konopná mast vás nevyjde nijak zvlášť draze. Pokud ji zakoupíte online, bude vás stát 150 Kč. Jde o 30 ml balení. To je zcela dostačující na několik léčebných procedur.

Pokud se vám cena zdá příliš vysoká, pak vězte, že jde o vysoce účinný preparát, s nímž je většina zákazníků naprosto spokojena. Vyzkoušejte tuto mast a sami uvidíte, zda vám pomůže. Poté nám můžete sdělit svoje pocity, stačí napsat pár vět do komentáře.

Autor Roman Beneš

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+Hodnocení

2.3 hvězdiček / Hodnoceno: 10x


Přidat komentář (0)

Reklama

Čtěte také...

Koňská mast: K čemu se dá použít a jaké má účinky

Koňská mast: K čemu se dá použít a jaké má účinky

Při mnoha zdravotních potížích se používají různé masti a krémy. Jedním z velmi oblíbených přípravků je takzvaná koňská mast. Její pojmenování je zavádějící, s koňmi nemá vůbec nic společného. Jde o mast, která seskládá z výtažků léčivých bylinek.

Jak léčit hemoroidy? 5 tipů na domácí léčbu

Jak léčit hemoroidy? 5 tipů na domácí léčbu

Velké množství lidí ve věku nad 30 let trpí hemeroidy. Jedná se o zvětšené křečové žíly v oblasti konečníku. Buď se vyskytují u jeho vchodu nebo přímo v něm. Pokud nejsou hemoroidy nijak velké, člověku život neznepříjemní. Hodně zvětšené křečové žíly v této ob…


3 tipy, jak využít jitrocel v domácnosti jako léčivou bylinku

3 tipy, jak využít jitrocel v domácnosti jako léčivou bylinku

Jitrocel kopinatý patří v našich končinách mezi hojně rozšířené bylinky. Není proto vůbec složité si jej nasbírat a udělat z něj léčivé nápoje a přípravky, které se obejdou bez zbytečných chemikálií. O tom už dobře věděly naše babičky a prababičky. V dnešním čl…

Cibule a léčivé účinky: Lék na kašel i další nemoci

Cibule a léčivé účinky: Lék na kašel i další nemoci

Cibule je zeleninou, která se využívá nejen k přípravě jídel, dají se z ní vytvořit i domácí recepty na nejrůznější nemoci a obtíže. Jde o rostlinku, která je v domácím léčitelství používána již odnepaměti. Už naše babičky dobře věděly, jak pozitivní účinky na …Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!